phone number
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-9305072
 
 
 
 
 
 
 
 
bit
 
052-4439188
 
 
 
 
 
 
4.5
31 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
אביב הגיע הפרח בא!
מבחר זרי פרחים מהודרים
לחגים - עד פתח הבית
 
 
 
Доставка цветов в Петах Тикве - бесплатно! При заказе на 150 шекелей.
 
 
 
 
web-heart
 
 
 
הפרח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קטגוריה
מחיר
-
 
 
 
 
 
 

איך לבחור זר כלה שמתאים לך? - כללים מנחים

 
 
הוא אולי נראה כמו פרט קטן ושולי, אך את יודעת שבחתונה שלך הפרטים הקטנים הם שעושים את ההבדל. הזר אולי קטן בגודלו ובתקציבו ביחס לשמלה, לעיצוב השיער ולעיצוב האירוע, אך עיצוב זר כלה נכון ומרשים יהיה הטאץ' שישדרג את כל ההופעה שלך למכלול המושלם.

אז איך בוחרים זר כלה מתאים ללוק, לטעם ולתקציב שלך? הפרח, חנות פרחים בפתח תקווה, נרתמת לעזרה עם כמה כללים מנחים.
 
 
 
זר כלה פתח תקווה
 
 
 
 
בחירת הצבע
 
גוון צבעי הפרחים שבזר אינו רק שאלה של התאמה ללבוש שלך או השלמה לגווני העיצוב של האירוע. לצבעים ישנם משמעויות נוספות, תרבותיות. לבן הוא טוהר, תום ושלמות, אדום הוא צבע התשוקה והרומנטיקה, ושילוב של שניהם מרשים במיוחד. הכתום הוא אופטימי וקייצי, הוורוד הוא נשיות מתוקה. אפשר, כמובן, להתעלם מהמשמעויות הנפוצות ופשוט ללכת על הצבע האהוב עלייך. ניתן גם לשלב צבעים שונים, אך בזהירות ובטוב טעם, כדי לא ליצור שילוב עז מדי, שימשוך את תשומת הלב אליו מהשמלה וממך.
 
בחירת פרחים לזרי כלה
 
בדומה לצבעים, גם לסוגי הפרחים השונים יש משמעויות ייחודיות, וישנן כלות שבוחרות להתייחס בעיקר לא למראה, אלא למשמעויות שמאחוריהם. חשוב לזכור גם שבתרבויות שונות מייחסות משמעות שונה לאותם פרחים (בצרפת, למשל, הציפורן נחשב פרח להלוויות). בכל מקרה, יש לבחור בפרחים המשתלבים יחדיו בצורה טובה, ואין מצב שבו הפרחים הגדולים גונבים את כל ההצגה מהפרחים הקטנים, שנראים בזר תלושים לחלוטין. ברגע ששוזרת הפרחים שמרכיבה את הזר מנוסה מספיק – אין לכם סיבה לחשוש ממצב כזה.

ואולי השיטה הטובה ביותר לבחור זר לכלה המתאים לך בצורה הטובה ביותר היא פשוט ללכת על הפרחים האהובים עלייך. אם את אוהבת סחלבים – עצבי מהם את הסידור המבוקש. אם ורדים הם האהבה הגדולה שלך (חוץ מהחתן, כמובן) אז תרכיבי מהם את הזר החשוב ביותר בחיים שלך.

חשוב מאוד להימנע מפרחים בעלי אבקנים רבים ובולטים, העלולים להשיר אבקה על שמלתך בכל תזוזה. שוזרים מנוסים מכירים בעיה זו, ומורידים חלק מהאבקנים מצמחים בעייתיים.
 
עיצוב זר כלה
 
כשבוחרים זר פרחים לכלה ישנה חשיבות רבה לצורתו: הצורות העגולות והכדוריות הן הפופולאריות, היות והן הקלאסיות והמקובלות ביותר, ובשל הסמליות של המעגל. אולם ניתן להעז ולהתפרע עם צורת לב, זר נשפך, זר פרוע שחינו באי הסדר שלו וכו'. מבחר האפשרויות הוא אינסופי, כאשר גם הצורה נבחרת על פי האופי או הטעם של הכלה. יש מי שנוטות לבחור בצורה ברורה ומוגדרת היטב בדיוק מושלם, ויש ספונטניות יותר המעדיפות זרי כלה מקוריים ופרועים החורגים מהקלאסיקה.

חשבי גם על המראה הכולל שלך: זר נשפך ודרמטי ייראה נפלא בתמונות עם שמלות מעודנות יותר, ויהיה ייחודי (אך אינו מומלץ לכלות נמוכות), בעוד שצורת כדור קטנה וקלאסית תשלים במדויק כל שמלה רבת נפח מבלי ליפול להגזמות.
 
תקציב
 
זרי כלה זולים אינם פחות מרשימים. אם תקציבכם מוגבל, בחרי פרחים נפוצים יותר (ורדים, ליליות, שושן צחור וכו') על פני מינים יקרים כגון סחלבים. אם הכסף אינו מהווה שיקול, ניתן להתפרע ואף להוסיף עיטורים של פנינים וקריסטלים.