הפרח
מספר מקשר הסבר

bit
Search
Generic filters
Filter by קטגוריות מוצרים

קורס שזירת פרחים

קורס שמאפשר לכם ליהנות מכל העולמות:

  • תהליך למידה מהנה ומעשיר
  • העשרה של הידע הכללי של התלמידים
  • לימוד של מקצוע מעשי ומהנה

תפקידם המרכזי של הפרחים בכלכלת ישראל

 
תעשיית הפרחים פחותזוהרת מתעשיית ההיי-טק, פחות מדוברת מהתיירות והיא לא יוצרת סנסציות כמו משאבי טבע חדשים שאותרו במחוזותינו. למרות כל אלה, ענף ייצור זה מהווה אחד מתחומי הייצוא המרכזיים של מדינת ישראל. המוצרים שלנו זוכים להערכה רבה לא רק בשולחנות החג בישראל, אלא גם במדינות רחוקות שמעבר לים. לאור האמור, לימודי שזירת פרחים יכולים להשתלם היטב, שכן ניתן להשתלב בעבודה בחנויות השונות ובמשתלות הפזורות בכל רחבי הארץ.
 

שזירה כאומנות עתיקת יומין

 
אומנות שזירת הפרחים פותחה ביפן, ולימוד התחום הזה היה חלק בלתי נפרד מהשכלתן של הנשים היפניות בנות המעמד הגבוה. יש לזכור שמעבר למראה היפה של הצמחים הללו, לכל אחד מהם יש משמעות מיוחדת, ולכן שזירת פרחים אמנותית כוללת מרכיבים רבים. המרכיב הראשון הוא זה שכולנו רואים – המראה של הזר או הסידור. כל האביזרים בזר צריכים להתאים אחד לשני מבחינת גודל וצבע. מעבר לזאת, בחירת הפרחים צריכה להתבסס על המשמעות הסימבולית שלהם. בצורה זו נוצרת יצירת אומנות בולטת ומיוחדת, שמתקשרת אתכם בשפה ייחודית ומרשימה למדי.
 

קורס שזירת פרחים בשביל הנשמה ולמען ההשכלה

 
במהלך הקורס התלמידים נחשפים לתכנים רבים, חלקם חוצי גבולות של תרבות, זמן ומקום. מעבר לזאת,הקורס כולל היכרות עם ספקים של מוצרים שונים ומידע מקיף אודות ענף ייצור הפרחים בישראל. התלמידים זוכים לא רק במקצוע, אלא גם בחוויה לימודית מיוחדת במינה, שמועברת בתוך סביבה צומחת ופורחת. אם להתאים אחד לשני מבחינת גודל וצבע. מעבר לזאת, בחירת הפרחים צריכה להתבסס על המשמעות הסימבולית שלהם. בצורה זו נוצרת יצירת אומנות בולטת ומיוחדת, שמתקשרת אתכם בשפה ייחודית ומרשימה למדי.
קורס שזירה

אם עולם הצמחים מרתק אתכם, אנו מזמינים אתכם ללמוד אצלנו קורס שזירת פרחים מקצועי ומהנה.

השדות המסומנים ב * הינם שדות חובה
דילוג לתוכן