הפרח
מספר מקשר הסבר

bit
Search
Generic filters
Filter by קטגוריות מוצרים

זרי אבל וניחומים

להזמנת זרי אבל החל מ-180 ש”ח התקשרו: 03-9305072

 

יופיים של הפרחים מלווה אותנו משמחת הלידה ועד עצב הפרידה והמוות

 
חנות הפרחים הפרח מלווה אתכם לאורך כל מעגל החיים, ברגעים המאושרים והשמחים, וגם בכואבים והעצובים שביניהם.
ברגעים הקשים הללו, אנו שוזרים עבורכם ברגישות זרי אבל להלוויות, לאזכרות ולטקסי זיכרון מפרחים טריים, המביעים ללא מילים את הצער והכבוד לאדם הנפטר שהלך אל עולמו.

זרי אבל – לזכור בפרחים

 
אומנם הנחת זרי אבל על קבר אינו מנהג יהודי, אך הקישור בין פרחים לציון זיכרון, מוות ועצב הינו אוניברסלי. את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, למשל, מסמל דם המכבים – פרח בר מוגן ומיוחד במינו , שקרקפותיו הקטנטנות בוערות בצבע אדום כדם. בהמשך הפריחה צומחים פרחים זעירים צהובים בראש הקרקפת, הנראים כאבוקת זיכרון. בימי זיכרון דומים בחו”ל תופס הפרג את מקומו של דם המכבים, בזכות צבעו העז.

גם בחיים האזרחיים השתרש המנהג של הנחת פרחים כאות אבל על קברים או על ארונות קבורה. זרים אלו נשזרים במיוחד לאירוע, בהקפדה על כבוד וייצוגיות בשילוב איפוק, כיאה למעמד. לבן ואדום הם הגוונים הטבעיים לפרחים לאירועים שכאלו, אולם ניתן להשתמש בכל צבע, כמו גם להתאים את הגוונים וסוג הפרחים לאהבותיו של הנפטר.
זרי אבל

זרי האבל של חנות הפרח בפתח תקווה

 
גם ברגעים הקשים של החיים, תוכלו לסמוך על שירותיו של צוות הפרח. אנו מציעים לכם מגוון זרים ייצוגיים, אותם ניתן להזמין כזרי אבל שרועים, מעין זר שטוח להנחה על הקבר, בגוון אישי יותר, או כגלגלי אבל – זר בצורת גלגל כסמל למעגל החיים, שבמרכזו סרט עם כיתוב על פי דרישה. גלגלים אלו יתאימו יותר לארגונים, לחברות ולקבוצות, המעוניינים בזר משותף.

הצוות שלנו ערוך במלוא הרגישות לסייע לכם בהרכבת זר על פי דרישותיכם, בשירות מהיר, יעיל ואדיב תוך עמידה בלוח הזמנים. במידת הצורך, נדאג לשלוח אליכם את הזר לכל כתובת בפתח תקווה והאזור כדי להסיר טרדה זו מלבכם.
דילוג לתוכן