לגוון ולהעניק במתנה זרים בעל מראה ייחודי

כולנו מכירים את זר הפרחים הקלאסי המורכב מסוג אחד או יותר של פרחים האסופים יחד ולעיתים קשורים בסרט או בנייר צלופן. בעוד זר שכזה יכול לשרת אותנו בצורה טובה ביותר במקרים שונים, ישנם גם זרים מיוחדים אשר הינם זרים יוקרתיים בעלי מראה ייחודי, אשר יכולים להתאים בצורה טובה יותר לאירועים שונים וכן יכולים להתאים לכל אלו שמאסו בזר הפרחים הקלאסי.

אז כיצד יוצרים זר פרחים מיוחד?

  • שזירה מיוחדת: בכדי ליצור זר פרחים מיוחד יש להתמקד בראש ובראשונה בשזירה שלו. כאמור, בזר הפרחים הקלאסי אנו לא רואים שזירה מיוחד כל כך, אלא רק איסוף של כלל הפרחים בזר יחד. בזר פרחים מיוחד נראה שזירה של הפרחים עצמם בצורות שונות, כאשר עושים שימוש בכל חלקי הפרח – הגבעול, העלים והתפרחת, בכדי ליצור שזירה מעניינת ובעלת מראה ייחודי. בזרי פרחים מסוג זה נראה כי נמנעים לחזור על אותה שזירה בזרים שונים בכדי שכל זר יהיה ייחודי ויעמוד בפני עצמו.
  • שילוב אלמנטים נוספים: כיום אנו רואים שימוש הולך וגובר בחומרים שהם אינם פרחים בזרים שונים. אלמנטים כגון שוקולדים על מקל, תכשיטים, אבנים ועוד המשולבים בזר יכולים לשדרג אותו בצורה משמעותית, ואכן כיום ניתן למצוא זרים מיוחדים בהם משלבים אלמנטים שכאלה יחד עם הפרחים ולעיתים אף מכינים זר שלם העשוי מהם ואינו כולל פרחים כלל.
  • שימוש בפרחים מיוחדיםגם בתחום הפרחים אנו רואים מאפיינים שונים לזרים רגילים ולזרים מיוחדים. בעוד בזרים פשוטים משתמשים בפרחים פשוטים יחסית כגון ורדים, הרי שבזרים מיוחדים עושים שימוש בפרחים מיוחדים כגון סחלבים וצבעונים אשר משדרגים באופן מידי את הזר והופכים אותו להרבה יותר יוקרתי.